Narzuty z wieloma zastosowaniami

Uniwersalną rzeczą do ochrony mebli czy pościeli jest narzuta. Najczęściej wykorzystuje się ją oczywiście w sypialni, ale sprawdzi się ona także w innych pomieszczeniach i miejscach. W poszukiwaniu ciekawych modeli warto sprawdzić dedekor lub inne pokrewne sklepy internetowe specjalizujące się w dodatkach do wnętrz.

miękka narzuta łóżkowa

Narzuty na łóżko – nie tylko w sypialni

Równie dobrze można je wykorzystać w salonie, jako ochronę dla mebli tapicerowanych. Takie tekstylia będą stanowić jednocześnie dekorację, odświeżenie dla wyglądu mebli, jak i praktyczną ochronę – gdyż narzuta pozwoli na dłużej zachować czystość i kolor tapicerki. Narzuty doskonale sprawdzą się również w pokoju dziecięcym. Będą tam mogły chronić meble przed plamami, pościel przed zabrudzeniem, ale równie dobrze można je wykorzystać także w inny sposób. Taka narzuta stać się może ciepłą podkładką na podłogę w czasie układania klocków, ale też elementem zabaw: gdyż ułatwi zbudowanie „bazy”. W pokojach najmłodszych, w przeciwieństwie do sypialni, bardzo dobrze sprawdzą się narzuty różnokolorowe, albo z wizerunkiem postaci bajkowej.

Ogrody i tarasy

Co ciekawe, narzuta może stać się przydatna również na zewnątrz, przede wszystkim w ogrodzie. Może tam posłużyć jako okrycie w chłodniejsze wieczory, ale też jako wygodny element położony na huśtawkę czy hamak. Jest to o tyle praktyczne, że narzuty są ciepłe i komfortowe, a zarazem szyte z materiałów umożliwiających ich częste pranie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *